Ettevõttega tegelemine ja selle arengu juhtimine on algusperioodil eriti keeruline ning pingeline, mistõttu raamatupidamismaalima hoomamine oleks olnud kõige selle kõrval kindlasti päris raske ja ajamahukas. Sellest tulenevalt ei olnud otstarbekas hoida palgal kindlat raamatupidajat, kuna alustaval ettevõttel on iga kulutus väga suure tähtsusega. Tänaseks on osutunud MerMer OÜ teenuste kasutamine väga mugavaks ning ei ole seetõttu olnud vajadust tegeleda raamatupidamisvaldkonna süvitsi tundmisega. Kindlasti jätkame MerMer OÜ osutatavate teenuste kasutamist ka edaspidi! Alati on vajalikud dokumendid kiirelt leitavad ning infovahetus MerMer meeskonnaga on kiire ning meeldiv!

Soovitan soojalt ning soovin nende tegemistele jõudu ja jaksu edaspidiseks – jätkake samas vaimus!

 LPM Solutions OÜ
Algis 

Mul on ülimalt hea meel, et minu ettevõtte raamatupidamist hoiab eeskujulikult korras MerMer OÜ, võin alati olla kindel, et kõik toimingud on õigeaegselt tehtud ning saan operatiivselt nõu ning abi küsida.

Julgen selle ettevõtte teenuseid kõigile julgelt soovitada, sest tegemist on selle ala asjatundjatega ning on täielik usaldus ja meeldiv koostöö.

Korras raamatupidamine on ettevõtluse alustala!

Lugupidamisega
Tiidu Talu OÜ
juhatuse liige
Tiit Varjund